Biotechnologia Acta

...

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Політика відкритого доступу
Друк PDF


Biotechnologia Acta є журналом відкритого доступу, що означає, що весь вміст є безкоштовним для користувача чи його/її установи. Остаточна опублікована версія будь-якої статті постійно та безкоштовно доступна в Інтернеті, щоб будь-хто міг її прочитати під час публікації. Усі статті можна безкоштовно переглядати, читати, завантажувати та друкувати. Політика Biotechnologia Acta полягає в тому, що на публікацію статей не існує національних, расових, релігійних, політичних чи інших обмежень. Вміст журналу ліцензується Ліцензійною угодою у форматі CC BY, за яким читачі Biotechnologia Acta можуть поширювати, реміксувати, налаштовувати, редагувати, вносити виправлення та використовувати статті навіть у комерційних цілях за умови, що вони посилаються на оригінальне творіння.

Девіз журналу Biotechnologia Acta полягає в просуванні бездоганної, неупередженої дослідницької інформації та даних, зберігаючи максимальну прозорість і дотримуючись уже встановлених міжнародних стандартів публікації.

Публікація в журналі Biotechnologia Acta відповідає наступним умовам:

Автор(и) і власник(и) авторського права надають усім користувачам безкоштовне, безвідкличне, всесвітнє, постійне право доступу та ліцензію на копіювання, використання, розповсюдження, передачу та публічний показ роботи, а також на створення та розповсюдження похідних робіт у будь-який цифровий носій для будь-якої відповідальної мети за умови належного зазначення авторства, а також права на створення невеликої кількості друкованих копій для особистого використання.

Повна версія роботи та всі додаткові матеріали, включаючи копію дозволу, як зазначено вище, у відповідному стандартному електронному форматі зберігаються відразу після первинної публікації принаймні в одному онлайн-сховищі, яке підтримується академічною установою, науковим товариством, урядова установа або інша добре відома організація, яка прагне забезпечити журнал, необмежену розповсюдження, взаємодію та довгострокове архівування.

На практиці ми вважаємо, що наша політика відкритого доступу принесе користь Biotechnologia Acta та зовнішньому дослідницькому співтовариству, дозволяючи нашим дослідникам вільно ділитися своєю роботою, і це дозволить Biotechnologia Acta створити повне, комплексне та доступне сховище наших досліджень. публікацій.

 

Додаткове меню

Пошук по сайту

Навігація на сайті

Home Політика відкритого доступу

Запрошення до співпраці

Пані та понове!  Редакція запрошує Вас публікувати свої роботи на сторінках нашого журналу. © Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, 2008. Усі права захищені. Повний або частковий передрук матеріалів журналу тільки з письмового дозволу редакції.
E
-mail для довідок: biotech@biochem.kiev.ua