Biotechnologia Acta

...

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Plagiarism policy
Політика плагіату

Політика плагіату

Журнал Biotechnologia Acta зобов’язується публікувати лише оригінальні матеріали, тобто матеріали, які ніде не публікувалися та не рецензуються.

Плагіат перед публікацією

Журнал Biotechnologia Acta використовує програмне забезпечення для виявлення випадків дублювання та схожого тексту в поданих рукописах: Detector Plagiarist, Antiplagiat. Рукописи, в яких виявлено плагіат або текстові запозичення без посилання на першоджерело, редколегія відхиляє до публікації в журналі.

Політика перевірки на плагіат

Журнал Biotechnologia Acta розгляне будь-який випадок плагіату за власними ознаками. Якщо плагіат буде виявлено редакторами, рецензентами чи редакційним персоналом на будь-якому етапі до публікації рукопису – до чи після прийняття, під час редагування чи на етапі перевірки сторінки, ми повідомимо автора(ів), запропонувавши їм або переписати текст, або точно процитувати текст і вказати першоджерело. Якщо плагіат великий, тобто якщо принаймні 25% вихідного матеріалу є плагіатом, статтю може бути відхилено, а установу/роботодавця автора повідомлено.

Рукописи, у яких виявлено плагіат, обробляються залежно від ступеня плагіату в рукописі: якщо < 25% плагіату – рукопис негайно надсилається назад авторам для перегляду вмісту, а якщо > 25% плагіату – рукопис відхиляється. без редакційної рецензії. Авторам рекомендовано переглянути плагіатні частини рукопису та повторно подати його як новий рукопис.

Відсоток плагіату розраховується програмним забезпеченням, а також оцінюється вручну.

Плагіат після публікації

Якщо після публікації буде виявлено плагіат, Журнал проведе розслідування. У разі виявлення плагіату редакція журналу зв'яжеться з інститутом автора та фінансовими установами. Стаття, яка містить плагіат, буде позначена на кожній сторінці PDF-файлу. Залежно від ступеня плагіату стаття також може бути офіційно відкликана.

Рекомендації щодо уникнення плагіату

• Беріть у лапки слова, узяті дослівно з джерела
• Не змінюйте жодної частини цитати в контексті речення
• Використовуйте одиничні позначки для цитати в цитаті
• Використовуйте пробіл і три крапки для пропущеної частини цитати
• Використовуйте додані слова в дужках
• Обмежте використання прямих лапок.

Спробуйте перефразувати інформацію або узагальнити інформацію, отриману з різних джерел, використовуючи власні слова.

Автори несуть відповідальність за отримання авторського дозволу на  відтворення ілюстрацій, таблиць, рисунів, взятих від інших авторів та/або джерела. Дозвіл повинен бути розміщений у підпису до кожної фігури.

Самоплагіат

Деякі автори написали кілька розділів для кількох різних книг, які лише незначно змінені. Кожний рукопис під час публікації захищений авторським правом. Оскільки автор більше не володіє правами на ці слова, не слід використовувати їх плагіат. Більшість редакторів і рецензентів стверджують, що самоплагіат є неетичним. Таким чином, автор не може копіювати власний матеріал для нового рукопису без дозволу власника авторських прав. Альтернативи включають використання цитат навколо коротких фраз власної роботи та цитування відповідних посилань.

1
 

Додаткове меню

Пошук по сайту

Навігація на сайті

Home Plagiarism policy

Запрошення до співпраці

Пані та понове!  Редакція запрошує Вас публікувати свої роботи на сторінках нашого журналу. © Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, 2008. Усі права захищені. Повний або частковий передрук матеріалів журналу тільки з письмового дозволу редакції.
E
-mail для довідок: biotech@biochem.kiev.ua