Biotechnologia Acta

...

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home

ПРИРОДНІ ТА СИНТЕТИЧНІ ТВЕРДІ НОСІЇ У ПРОТОЧНОМУ МОДУЛІ ДЛЯ МІКРОБНОГО ОЧИЩЕННЯ ФІЛЬТРАТІВ СТІЧНИХ ВОД О. Б. Таширев, І. Б. Сіома, Г. О. Таширева, В. М. Говоруха

Друк PDF

Ж-л "Biotechnologia Acta" Т. 11, № 6, 2018
https://doi.org/10.15407/biotech11.06.073
С. 73-81, библ. 16 , англ.
УДК: 579.695

ПРИРОДНІ ТА СИНТЕТИЧНІ ТВЕРДІ НОСІЇ У ПРОТОЧНОМУ МОДУЛІ ДЛЯ МІКРОБНОГО ОЧИЩЕННЯ ФІЛЬТРАТІВ СТІЧНИХ ВОД

О. Б. Таширев, І. Б. Сіома, Г. О. Таширева, В. М. Говоруха

Абстракт

Метою дослідження було розроблення теоретичних принципів ефективної біотехнології очищення концентрованого фільтрату вид широкого спектру органічних та неорганічних сполук і експериментальне підтвердження цих принципів. Експеримент включав стандартні мікробіологічні і фізико-хімічні методи, у яких було використано десять різних типів твердих носіїв, природніх та штучних. Дано опис і порівняння характеристик інертних носіїв, використаних у системі. Дано послідовну оцінку показників очищення фільтрату. Отримані результати продемонстрували ефективність цього підходу мікробного очищення стічних вод у проточній системі. Розроблені принципи можна використовувати як основу для нових ефективних біотехнологій мікробного очищення фільтратів стічних вод.

Повний текст PDF


 

Додаткове меню

Пошук по сайту

Навігація на сайті

Home

Запрошення до співпраці

Пані та понове!  Редакція запрошує Вас публікувати свої роботи на сторінках нашого журналу. © Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, 2008. Усі права захищені. Повний або частковий передрук матеріалів журналу тільки з письмового дозволу редакції.
E
-mail для довідок: biotech@biochem.kiev.ua