Biotechnologia Acta

...

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home
Друк PDF

Ж-л "Biotechnologia Acta" Т. 11, № 4, 2018
https://doi.org/10.15407/biotech

ВПЛИВ ІМПЛАНТАЦІЇ КАТЕТЕРА ДЛЯ ВНУТРІШНЬОЧЕРЕПНИХ ІН'ЄКЦІЙ НА МЕТАБОЛІЧНИЙ ПРОФІЛЬ МІКРОГЛІЇ ЩУРІВ Е. Гурмач, М. Рудык, В. Святецкая, Л. Скивка

Абстракт

Метою роботи було дослідження впливу установки інтракраніального катетера на метаболічний профіль мікроглії щурів. Клітини мікроглії виділяли методом центрифугування в градієнті щільності Перколла. Оксидативний метаболізм і фагоцитарну активність досліджували методом проточної цитометрії. Аргіназну активність вивчали колориметричним методом. Синтез нітритів визначали в реакції Грісса. Було виявлено, що установка інтракраніального катетера спричинювала зниження синтезу нітритів клітинами мікроглії в 3 рази, посилення синтезу реактивних форм кисню в 1,5 раза і незначно знижувала фагоцитарну активність. Імплантація катетера не впливала на масу і життєздатність тварин. Таким чином, установка інтракраніального катетера зумовлює тривале протизапальне зрушення метаболізму мікроглії щурів.

Повний текст PDF

 

Додаткове меню

Пошук по сайту

Навігація на сайті

Home

Запрошення до співпраці

Пані та понове!  Редакція запрошує Вас публікувати свої роботи на сторінках нашого журналу. © Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, 2008. Усі права захищені. Повний або частковий передрук матеріалів журналу тільки з письмового дозволу редакції.
E
-mail для довідок: biotech@biochem.kiev.ua