Biotechnologia Acta

...

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home
Друк PDF

Ж-л "Biotechnologia Acta" Т. 11, № 3, 2018
https://doi.org/10.15407/biotech11.03.005

ІНФОРМАЦІЙНО-КОМП'ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ У БІОТЕХНОЛОГІЇ: ЕЛЕКТРОННІ МЕДИЧНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ Ключко О. М.

Абстракт

Мета роботи – дати огляд високорозвинутих інформаційних систем з базами даних, розроблених у медицині для застосування в біотехнології, а також використовувати цей досвід для створення нових систем. Методи для вирішення цієї проблеми – це методи сучасної інформатики та комп'ютерних наук. У даній статті на основі досліджень багатьох джерел наведені класифікація сучасних медичних інформаційних систем та детальний опис їх різних версій. Представлено також опис розробленої авторами електронної інформаційної системи з біохімічної лабораторією та захистом персональних даних, створеної для лікарні в Поліській області України, забрудненої внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Повний текст PDF


 

Додаткове меню

Пошук по сайту

Навігація на сайті

Home

Запрошення до співпраці

Пані та понове!  Редакція запрошує Вас публікувати свої роботи на сторінках нашого журналу. © Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, 2008. Усі права захищені. Повний або частковий передрук матеріалів журналу тільки з письмового дозволу редакції.
E
-mail для довідок: biotech@biochem.kiev.ua