Biotechnologia Acta

...

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home
Друк PDF

Ж-л «Biotechnologia Acta» Т. 11, № 2, 2018
https://doi.org/10.15407/biotech11.02.057

ВИКОРИСТАННЯ АЕРАЦІЙНО-ОКИСНЮВАЛЬНОЇ УСТАНОВКИ РОТОРНОГО ТИПУ ДЛЯ БІОЛОГІЧНОГО ОЧИЩЕННЯ СТІЧНИХ ВОД О. М. Ободович, Л. А. Саблій, В. В. Сидоренко, М. С. Коренчук

Абстракт

Метою дослідження був пошук конструкції аератора-окиснювача та оптимальних параметрів його роботи для забезпечення умов перемішування та розчинення кисню, за яких не відбуватиметься порушення стану активного мулу.

Проведено випробування роботи аераційно-окиснювальної установки роторного типу з використанням мулової суміші з різними конструкціями аераторів-окиснювачів і за різними режимами роботи. Оцінювання впливу обробки на стан активного мулу здійснено за стандартними показниками: муловий індекс, хімічне споживання кисню. Також оцінено кількість і стан організмів активного мулу. Наведено результати якісного й кількісного аналізів активного мулу до та після обробки в установці. Виявлено параметри, за яких активний мул функціонує в задовільному режимі.

Повний текст PDF

 


 

Додаткове меню

Пошук по сайту

Навігація на сайті

Home

Запрошення до співпраці

Пані та понове!  Редакція запрошує Вас публікувати свої роботи на сторінках нашого журналу. © Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, 2008. Усі права захищені. Повний або частковий передрук матеріалів журналу тільки з письмового дозволу редакції.
E
-mail для довідок: biotech@biochem.kiev.ua