Biotechnologia Acta

...

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Архив 2018 № 2 ВИКОРИСТАННЯ АЕРАЦІЙНО-ОКИСНЮВАЛЬНОЇ УСТАНОВКИ РОТОРНОГО ТИПУ ДЛЯ БІОЛОГІЧНОГО ОЧИЩЕННЯ СТІЧНИХ ВОД О. М. Ободович, Л. А. Саблій, В. В. Сидоренко, М. С. Коренчук
Друк PDF

ISSN 2410-7751 (друкована версія)
ISSN 2410-776X (электронная версия)

Ж-л “Biotechnologia Acta” Т. 11, № 2, 2018
https://doi.org/10.15407/biotech11.02.057
С. 57-63, бібліогр. 9, англ.
УДК: 628.355.2

ВИКОРИСТАННЯ АЕРАЦІЙНО-ОКИСНЮВАЛЬНОЇ УСТАНОВКИ РОТОРНОГО ТИПУ ДЛЯ БІОЛОГІЧНОГО ОЧИЩЕННЯ СТІЧНИХ ВОД

О. М. Ободович 1, Л. А. Саблій 2, В. В. Сидоренко 1, М. С. Коренчук 2

1Інститут технічної теплофізики НАН України
2Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Метою дослідження був пошук конструкції аератора-окиснювача та оптимальних параметрів його роботи для забезпечення умов перемішування та розчинення кисню, за яких не відбуватиметься порушення стану активного мулу.

Проведено випробування роботи аераційно-окиснювальної установки роторного типу з використанням мулової суміші з різними конструкціями аераторів-окиснювачів і за різними режимами роботи. Оцінювання впливу обробки на стан активного мулу здійснено за стандартними показниками: муловий індекс, хімічне споживання кисню. Також оцінено кількість і стан організмів активного мулу. Наведено результати якісного й кількісного аналізів активного мулу до та після обробки в установці. Виявлено параметри, за яких активний мул функціонує в задовільному режимі.

Ключові слова: активний мул, стічні води, аератор-окиснювач, муловий індекс.

© Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, 2018

 

Додаткове меню

Пошук по сайту

Навігація на сайті

Home Архив 2018 № 2 ВИКОРИСТАННЯ АЕРАЦІЙНО-ОКИСНЮВАЛЬНОЇ УСТАНОВКИ РОТОРНОГО ТИПУ ДЛЯ БІОЛОГІЧНОГО ОЧИЩЕННЯ СТІЧНИХ ВОД О. М. Ободович, Л. А. Саблій, В. В. Сидоренко, М. С. Коренчук

Запрошення до співпраці

Пані та понове!  Редакція запрошує Вас публікувати свої роботи на сторінках нашого журналу. © Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, 2008. Усі права захищені. Повний або частковий передрук матеріалів журналу тільки з письмового дозволу редакції.
E
-mail для довідок: biotech@biochem.kiev.ua