Biotechnologia Acta

...

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home
Друк PDF

ОТРИМАННЯ МУЛЬТИПОТЕНТНИХ МЕЗЕНХІМАЛЬНИХ СТРОМАЛЬНИХ КЛІТИН ІЗ МІНІМАЛЬНОЇ БІОПСІЇ ЕНДОМЕТРІЮ ЛЮДИНИ О. В. Злацька, А. Є. Родніченко, О. С. Губар, Д. О. Зубов,  Р. Г. Васильєв, С.М. Новікова

Ж-л "Biotechnologia Acta" Т. 11, № 1, 2018
https://doi.org/10.15407/biotech11.01.076

Абстракт
Метою роботи було отримання культури клітин із мінімальної біопсії ендометрію людини та перевірка їх на відповідність критеріям мультипотентних мезенхімальних стромальних клітин. Показано, що клітини у культурі адгезують до пластику та мають характерну фібробластоподібну морфологію, експресують CD73+CD90+CD105+, та є негативними за гемопоетичними маркерами (CD34-CD45-HLA-DR-), відмічено їх здатність до спрямованного адипо-, остео- та хондрогенного диференціювання. За  цими критеріями  популяцію клітин,  отриманих із мінімальної біопсії ендометрію,  можна віднести до мультипотентних мезенхімальних стромальних клітин.

Повний текст: PDF

 

Додаткове меню

Пошук по сайту

Навігація на сайті

Home

Запрошення до співпраці

Пані та понове!  Редакція запрошує Вас публікувати свої роботи на сторінках нашого журналу. © Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, 2008. Усі права захищені. Повний або частковий передрук матеріалів журналу тільки з письмового дозволу редакції.
E
-mail для довідок: biotech@biochem.kiev.uaНещодавно додано