Biotechnologia Acta

...

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Архив 2008 № 3 НОВИЙ АМПЕРОМЕТРИЧНИЙ БІОСЕНСОР НА ОСНОВІ ГЛІЦЕРОЛОКСИДАЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ВМІСТУ ГЛІЦЕРОЛУ Горюшкіна Т. Б, Шкотова Л. В., Гайда Г. З., Клепач Г. М., Гончар М. В., Солдаткін О. П., Дзядевич С. В.
Друк

`

ISSN 1995-5537

Науковий журнал

БІОТЕХНОЛОГІЯ

Т. 1, №. 3, 2008


Ж-л «Біотехнологія» Т. 1, № 3, 2008
С. 64-71, Бібліогр. 21, укр.
УДК: 577.15 + 543.6 + 543.9 + 543.55

Інститут молекулярної біології і генетики НАН України, Київ
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Інститут біології клітини НАН України, Львів
Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка

Проведено порівняльний аналіз ефективності використання різних за способом одержання та характеристиками препаратів гліцеролоксидази для створення амперометричного біосенсора, призначеного для визначення вмісту гліцеролу.
Гліцеролоксидаза
Гліцерол + О2 ?Гліцеральдегід + Н2О2.
Вибрано препарат ферменту, після іммобілізації якого на поверхню перетворювача сенсор демонструє найкращі аналітичні характеристики. Визначено рН-оптимум роботи амперометричного біосенсора,
показано, що величина буферної ємності та концентрація фонового електроліту не впливають на його роботу. За допомогою створеного амперометричного біосенсора на основі іммобілізованої гліцеролоксидази здійснено аналіз гліцеролу у модельних розчинах.

Ключові слова: амперометричний біосенсор, гліцеролоксидаза, гліцерол, іммобілізація, електрохімічна полімеризація.

© Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, 2008
 

Додаткове меню

Пошук по сайту

Навігація на сайті

Home Архив 2008 № 3 НОВИЙ АМПЕРОМЕТРИЧНИЙ БІОСЕНСОР НА ОСНОВІ ГЛІЦЕРОЛОКСИДАЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ВМІСТУ ГЛІЦЕРОЛУ Горюшкіна Т. Б, Шкотова Л. В., Гайда Г. З., Клепач Г. М., Гончар М. В., Солдаткін О. П., Дзядевич С. В.

Запрошення до співпраці

Пані та понове!  Редакція запрошує Вас публікувати свої роботи на сторінках нашого журналу. © Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, 2008. Усі права захищені. Повний або частковий передрук матеріалів журналу тільки з письмового дозволу редакції.
E
-mail для довідок: biotech@biochem.kiev.ua