Biotechnologia Acta

...

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЕКСПРЕСІЇ РЕКОМБІНАНТНИХ scFv-АНТИТІЛ О.В. Галкін, Т.О. Чудіна , А.А. Сіромолот, О.С. Олійник

Друк PDF

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЕКСПРЕСІЇ РЕКОМБІНАНТНИХ scFv-АНТИТІЛ
О.В. Галкін, Т.О. Чудіна , А.А. Сіромолот, О.С. Олійник

Ж-л "Biotechnologia Acta" Т. 10, № 5, 2017
https://doi.org/10.15407/biotech10.05.019

Абстракт
Одержання рекомбінантних одноланцюгових варіабельних фрагментів антитіл scFv (single-chain fragment variable) в клітинах E. coli часто пов’язане з низкою проблем, які зумовлюють низький рівень виходу та неактивну форму продукту.

роботи було дослідити вплив фрагмента стафілококового протеїну А (SpA) у складі злитого протеїну із scFv-антитілами на ефективність експресії кінцевого продукту. На прикладі scFv-антитіл різного походження і специфічності показано, що рівень їх експресії у злитій із D-E-A-A* фрагментом SpA формі значно перевищував рівень експресії вільних scFv у аналогічній експресійній системі. При цьому у складі злитих протеїнів scFv-антитіла зберігали свої антигензв’язувальні властивості, а фрагмент протеїну А — здатність зв’язувати інші імуноглобуліни.

Таким чином, запропоновану стратегію можна використовувати як ефективний підхід для підвищення ефективності продукції scFv-антитіл у клітинах E.coli.

Повний текст: PDF


 

Додаткове меню

Пошук по сайту

Навігація на сайті

Home

Запрошення до співпраці

Пані та понове!  Редакція запрошує Вас публікувати свої роботи на сторінках нашого журналу. © Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, 2008. Усі права захищені. Повний або частковий передрук матеріалів журналу тільки з письмового дозволу редакції.
E
-mail для довідок: biotech@biochem.kiev.ua