Biotechnologia Acta

...

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Декларація про інформовану згоду Декларация об информированном согласии
Друк PDF

Декларація про інформовану згоду

Ми слідуємо правилам, затвердженим Міжнародним комітетом редакторів медичних журналів (ICMJE). (Єдині вимоги до рукописів, що подаються до біомедичних журналів).

"Пацієнти мають право на недоторканність приватного життя, яку не можна порушувати без інформованої згоди. Визначення інформації, в тому числі імен пацієнтів, ініціали, або номера лікарень, не повинні бути опубліковані в письмових описах, фотографіях і родоводів, якщо ця інформація не має важливого значення для наукових цілей і пацієнт (або батько або опікун) дає письмову згоду на публікацію . Перш ніж подати рукопис до публікації, ідентифікований пацієнт повинен дати інформовану згоду. Ідентифікаційні деталі повинні бути опущені, якщо вони не є суттєвими. Повну анонімність важко досягти, однак, і інформовану згоду все ж має бути отримано, якщо є будь-які сумніви. Наприклад, маскування області очей на фотографіях пацієнтів є недостатнім захистом для анонімності. Якщо ідентифікаційні ознаки змінюються, то для захисту анонімності, наприклад, в генетичних родоводів, автори повинні забезпечити впевненість у тому, що зміни не спотворюють науковий сенс, на що і редактори повинні звернути увагу. Вимога щодо інформованої згоди журнал повинен містити в інструкціях для авторів. Якщо отримано інформовану згоду, то цей факт повинен бути відображений в опублікованій статті ".

 

Додаткове меню

Пошук по сайту

Навігація на сайті

Home Декларація про інформовану згоду Декларация об информированном согласии

Запрошення до співпраці

Пані та понове!  Редакція запрошує Вас публікувати свої роботи на сторінках нашого журналу. © Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, 2008. Усі права захищені. Повний або частковий передрук матеріалів журналу тільки з письмового дозволу редакції.
E
-mail для довідок: biotech@biochem.kiev.ua